Yeni Sanayi Sitesi 813 Sokak No:20 Bozüyük / Bilecik
228 315 20 74

Tente Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tente çeşitleri dışında tente seçerken dikkat etmeniz gereken diğer konular da şu şekilde sıralanabilir;

  • Tente sahibi olmak isterken, tentelerin yapısı bir yana dikkat edilmesi gereken en önemli unsur tentenin hareketini sağlayan pistonlardır. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlüdürler ve sessiz çalışırlar. Bu açıdan tercih sebebidir.
  • Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tentenin hareketini sağlayan mafsalların sağlam olmasıdır.
  • Tenteyi kullanılacağı yerin, güneşin gelen açısına göre ayarlanması önemli bir husustur. Mekan güneşi tam karşıdan görüyorsa, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikleri kullanmalısınız.
  • Tente kumaşının kalitesi çok önemli faktördür. Tente için en iyi kumaş; hava şartlarından etkilenmeyen, su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır. Paslanmaz çelikten yapılmaz ise dayanıklılığı azalacaktır.

Kaliteli ve uzun ömürlü bir tenteye sahip olmak istiyorsanız yukarıda değinilen konulara tek tek dikkat etmeli ve kullanacağınız tenteyi ona göre seçmelisiniz. Eğer bu şartlar yerine gelmediyse kullanacağınız tentenin ömrü kısa olacak ve kısa süre sonra yeni bir tente arayışına giriyor olacaksınız. Eğer bütün bu detaylarla uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken ehil olduğuna inandığınız bir firma ile çalışmak olacaktır. Bu sayede hem bütün bu ayrıntılarla uğraşmamış hem de çok kaliteli ve uzun ömürlü bir tente sahibi olmuş olacaksınız.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image